Eritellimus

Eritellimusmööbel

Kui tellite mööbli, siis tarnime sellega koos ka tehnika otse maaletoojalt

AS Retent on osalenud läbi aastate paljudes teadusasutuste, laborite ja muude tööruumide erimööbli sisustuse projektides. Garanteerimine Teile vastupidava ja rahuldava sisustuslahenduse. Oleme edukalt ja pühendunult lahendanud keerulisi ja ajakriitilisi projekte, mistõttu võite julgelt kogu oma sisustuslahendused meie hoolde usaldada.

 

Laborimööbel

Laborimööbel

Kohandatud lahendus, mis vastab täpselt labori vajadustele ja nõuetele

Eritellimusmööbel on kohandatud lahendus, mis vastab täpselt labori vajadustele ja nõuetele. See mööbel on spetsiaalselt projekteeritud ja valmistatud, et tagada optimaalne funktsionaalsus, ohutus ja efektiivsus laboriruumis. Eritellimusmööbel võimaldab täielikku kohandamist vastavalt labori tegevusalale, sealhulgas tööpinna materjalidele, ladustamisvõimalustele ja ergonoomiale. See aitab tagada sujuva töövooru ja parandada labori üldist tõhusust.

Aluskapid | ülakapid | hoiukapid | tõmbekapid | valamukapid | riiulid | töölauad | kaalulauad | eriotstarbelised töölauad

TEHTUD TÖÖD

 

Koolimööbel

Kooli eritellimusmööbel keemia- või loodusteaduste klassi jaoks pakub mitmekülgset ja ohutut lahendust õppetööks.

Kooli eritellimusmööbel keemia- või loodusteaduste klassi jaoks pakub mitmekülgset ja ohutut lahendust õppetööks. See hõlmab spetsiaalseid tõmbekappe, mis tagavad õhu hea ventileerituse ja kaitsevad õpilasi kahjulike ainete eest. Lisaks on saadaval vastupidavad ja funktsionaalsed lauad, õpetaja laud koos integreeritud tõmbekapiga ning praktilised hoiukapid, mis aitavad hoida laboritarvikuid korras. Töötoolid on kujundatud mugavuse ja ergonoomilisuse silmas pidades, tagades õpilastele optimaalse tööasendi ja keskendumisvõime laboris.

TEHTUD TÖÖD

 

Köögimööbel

Võimaldab täielikku kohandamist vastavalt ruumi suurusele, köögi funktsionaalsusele ja individuaalsetele eelistustele.

Köögi eritellimusmööbel pakub praktilist ja stiilset lahendust igale köögile. See võimaldab täielikku kohandamist vastavalt ruumi suurusele, köögi funktsionaalsusele ja individuaalsetele eelistustele. Eritellimusmööbel hõlmab kvaliteetseid köögikappe, töötasapindu ja integreeritud hoiustamislahendusi, mis tagavad optimaalse ruumi kasutamise ja mugava köögikorralduse. Lisaks saab eritellimusmööbli abil luua kööki unikaalse välimuse, mis sobib ideaalselt teie maitse ja stiiliga.

TEHTUD TÖÖD

 

0
    0
    Tellimus
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi